19 Şubat 2018 Pazartesi
 • Anasayfa > Orglar
  KORG KLAVYE PA-500 ORT
  Ürün Kodu: MZ-00011
  Açıklama:

  MODEL:ORT(ORYANTAL ARAP RİTMLERİ)


  ÖNEMLİ NOT: Bu ürünün içinde Türk ses ve ritmleri bulunmamaktadır ve daha sonra da yüklenememektedir.

  Pa500 Oriental, Orta Doğu için hazırlanmış ilk Pa ürünü olarak standart Pa500'deki herşeyi ve daha fazlasını içeren bir klavyedir. Cihazın datası Orta Doğu'nun en iyi müzisyenleri tarafından hazırlanmıştır. Pa500ORT'nin en büyük özelliklerinden biri ise klavyeye ilave edilen Quarter Tone Sub Scale'dir. Ön panele bir adet minyatür klavye eklenmiş ve her tuşuna ışık göstergesi eklenmiştir. Bu sayede en yakın quarter tona gidecek notaların kullanıcı tarafından çabuk seçilmesi sağlanır. Bu fonksiyon her zaman kullanıma hazırdır. Ek olarak, dört preset düğmesi sayesinde en sık kullanılan Quarter Tone'lara tek dokunuşla geçilmesi mümkün kılınmıştır. Kanun, Ney, Ud, Kawala, Arap kemanları, 11 osilatörlü bir orkestra sesi, arap keman legato ve staccato, stereo keman ensemble, kanun tremolo, ud tremolo, mejwez, mezwed, yargohol, zukra, chubebe, zurna yanında tabla, req, tef, bendir, tabel, katem, kasur ve khishabah gibi perküsyon enstrümanları sesleri ve daha fazlası bulunmaktadır. Wahda, Maksum, Baladi, Ayoub, Masmudi, Samai 10/8 ve Saidi, Katakofti, Nawari, Fallhi, Laf gibi folk ritmleri yanında Tunus'tan (Fazzani, Ghita, Bounawara, Zaby / Sougua, Saadawi, Alleji), Mısır'dan (Karatchi, Issawi, Sahrawi Shaby), Irak'tan (Chuby, Gnuby, Gorgina, All Rub3, Khashaba) gibi bölgesel ritmler de içerir.

  Özellikler Klavye: Velocity özellikli 61 tuş.

  SES DATASI Ton Generator: 80 Ses, 80 Oscillator, Her track için EQ, Rezonanslı filtreler Multitimbre'lı bölümler: Dahili: 40 Kanal, Midi: 16 Kanal Fabrika Sesleri: 1024 (stereo piyano ve GM2 sesleri dahil) + 64 drum kit User Sesleri: 128 Ses, 64 Drum Kit Ses Edit: Sesler ve Drum Kit'ler için full editing imkanı Efektler: 4 Stereo Master + Final Master EQ RealTime Tracklar: 4 (Upper 1/2/3, Lower), 4 Pad Performanslar: 256 Kullanıcı tarafından programlanabilir

  RİTM DATASI Fabrika Ritmleri: 448 bölüme kadar, yaklaşık 320 hazır ritm User Ritmleri: 64 User (tüm ritmler yeniden yazılabilir.) Arranger trackları: 8 Style Edit: Record ve Edit fonksiyonları, Gitar modu. Örneklemeler/Akor Varyasyonları: Her ritm için 3 Intro, 3 Ending, 3 Fill dahil 42'ye kadar örnekleme. Style Performans (STS): 512 x 4'e kadar tümüyle programlanabilir (Real Time trackları + Acc. Trackları)

  SEQUENCER XDS Double Sequencer: Her sequencer için ayrı kontrollar, Balance sürgüsü. Şarkı ile kaydedilebilir 4 STS: SongBook modunda. Traklar: 16 + 16 Sequencer Edit: Record ve Edit fonksiyonları Backing Sequence (Quick Record): RealTime Record - Step Record ve Edit Sözler/Akorlar: Ekranda (Çoğu popüler formatla uyumlu)

  DİĞER ÖZELLİKLER Songbook ve Songbook listesi: Tümüyle programlanabilir Arabic Scale: Programlanabilir -Panelden doğrudan giriş Pad'ler: 4 + Stop düğmesi Uyumluluk: i-serisi ritmleri, Pa serisi ritm, performans, ses, song, songbookları O.S.: OPOS Multitasking sistem, çalarken yüklenebilir, update edilebilir Dahili SSD Flash hafıza: O.S. ve müzikal kaynaklar için 16MB. Data depolama: Secure Digital (SD) ve MultiMedia (MMC) kartlariçin kart sürücüsü. Anfi sistemi: 2 x 15W. Hoparlörler: Bir çift 10cm'lik koni hoparlör.

  KULLANICI ARAYÜZÜ Ekran: 320 x 240 grafikli dokunmatik ekran Kontrollar: Joystick - Dial. Programlanabilir Kontrollar: 1 Switch, 1 Sürgü Kürsörler: Real Time: Master Volume – Acc/Seq-Real Time Volume Balance Sviçler: Transpose, Memory, Manual Bass, Fade, Tap, Synchro, Ensemble, Quarter Tone SubScale, SC preset Yardım sistemi: Birden fazla dili destekleyen Hypertext

  BAĞLANTILAR MIDI: IN-OUT. USB:1 aygıt (1.1 Tam hızda) Çıkışlar: 2 Analog (Sağ, Sol) Girişler: 2 Line Kulaklık: 1 jak bağlantısı Pedallar: 1 Damper, 1 programlanabilir ayak switchi/pedalı Güç kaynağı: DC 12V harici güç kaynağı (birlikte verilir.)

  OPTION Expression/Volume pedalı: Korg EXP-2, XVP-10 Damper pedal: DS1H Switch pedalı: PS-1

  GENEL Harcanan güç: 15 W Boyutlar: 1074 x 404 x 183mm. Ağırlık: 9.9 Kg.


  ÖN BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞÜN.

  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Havale / EFT Fiyatı (%5 İndirimli): 997,50 USD(3749,70 TL)
  Kredi Kartı: 1050,00 USD(3947,06 TL)